Trime X-Mast 4X320W-LED
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Rasvjetni tornjevi
Marka / model
Trime X-Mast 4X320W-LED
Godina proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Država
Nizozemska
Opća ocjena
Mascus ID
74591FE1
DETALJI
Inventarni broj
X-mast-A0100
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Tip
LED
Serijski broj
Zadnji pregled
Broj prijašnjih vlasnika
0
Evidencija svih servisa
Da
Transportna masa
445 kg
Motor
Geen
Engine manufacturer
Geen
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1100 x 1100 x 2570 mm
Emisijski razred
Stage VI / Tier VI
Podaci o stanju/jamstvo
1 jaar volledige fabrieksgarantie
Zemlja proizvodnje
Italija
Uvjeti isporuke
EXW
Certifikati
CE
Dodatna oprema
Handmatige lier en steunpoten.
Dokumenti
Ostale informacije
Volledig elektrisch aangedreven mobiele lichtmast.
Verlichting : 4x 320W LED
Verlichte oppervlakte : 9300 m²
Gewicht : 445 kg
In- en outlet stekker : 16A – 230VAC
Masthoogte : 8,5 meter
Windstabiliteit : 110 km/ u
Trime North B.V.
Wortelsteeke 7A 4751 XM Oud Gastel Zuid-Holland Nizozemska