UniCarriers UMS160DTFVX675 - 5.703 Std.
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Viličari sa pomičnim stupom
Marka / model
Godina proizvodnje
2018
Satovi korištenja
5.703 h
Lokacija stroja
Oberhausen
Država
Njemačka
Mascus ID
7EAAA04D
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
GG-007080
Serijski broj
UMS218423
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
6.750 mm
Slobodno dizalo
18 mm
Visina vožnje
2.790 mm
Stup podizača
Triplex / slobodno podizanje
Dužina vilica
1.150 mm
Marka baterije
Hawker
Napon akumulatora
48 V