UniCarriers UHX200DTFVRG1210
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Viličari sa pomičnim stupom
Marka / model
UniCarriers UHX200DTFVRG1210
Godina proizvodnje
2022
Satovi korištenja
3.705 h
Lokacija stroja
Enschede
Država
Nizozemska
Mascus ID
1C03A241
DETALJI
Inventarni broj
UE-441580
Serijski broj
UHX238139
Maks. kapacitet dizanja
2.000 kg
Nosivost
12.100 mm
Visina vožnje
4.873 mm
Stup podizača
Triplex / slobodno podizanje
Šasija vilica
Bočno pomicanje
Dužina vilica
1.150 mm