Still UFW250DTFVXF755
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Viličari sa pomičnim stupom
Marka / model
Still UFW250DTFVXF755
Godina proizvodnje
2016
Satovi korištenja
3.766 h
Lokacija stroja
BUNNIK
Država
Nizozemska
Mascus ID
B02429F4
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
35483
Maks. kapacitet dizanja
2.500 kg
Nosivost
7.550 mm
Visina vožnje
3.350 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm