Jungheinrich ETV 216 DL GE115-710DZ
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Viličari sa pomičnim stupom
Marka / model
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
5.893 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
30C3DB35
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
Z1062
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
7.100 mm
Slobodno dizalo
2.250 mm
Visina vožnje
2.900 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Tip gume
Jastuk
Mjenjač
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 8,5kW
Transportna masa
3.618 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1950 x 1300 x 2900 mm