UniCarriers PS125TV269
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Ručni električni viličar
Marka / model
UniCarriers PS125TV269
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
1.188 h
Lokacija stroja
LONDERZEEL
Država
Belgija
Mascus ID
327755AD
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Serijski broj
PS230681
Maks. kapacitet dizanja
1.250 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
2.690 mm
Stup podizača
Dvostruk
Dužina vilica
1.150 mm