Noblelift PSE12N16LI-ion
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Ručni električni viličar
Marka / model
Noblelift PSE12N16LI-ion
Godina proizvodnje
2023
Lokacija stroja
Löddeköpinge, Skåne län
Država
Švedska
Opća ocjena
Mascus ID
86E7C946
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Maks. kapacitet dizanja
1.200 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
1.600 mm
Slobodno dizalo
1.600 mm
Visina vožnje
1.970 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Tip gume
Pune gume
Napon akumulatora
24 V
Kapacitet baterije
60 Ah
Baterijska godina proizvodnje
2023
Napon punjača
24 V