Linde T20SP/1156-00
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Ručni električni viličar
Marka / model
Linde T20SP/1156-00
Godina proizvodnje
2024
Država
Danska
Mascus ID
A9D62A55
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
2.000 kg
Nosivost
210 mm
Dužina vilica
1.150 mm
Motor
el, 3,0 kW AC