Linde T16/1152-02
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Ručni električni viličar
Marka / model
Linde T16/1152-02
Godina proizvodnje
2020
Država
Danska
Mascus ID
BBFAAEDA
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Nosivost
210 mm
Dužina vilica
1.150 mm
Motor
el, 1,2 kW AC