Jungheinrich EMC-B 10 115-57-154E
Marka / model
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
198 h
Mascus ID
4BD122E5
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
U2607
Maks. kapacitet dizanja
1.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
1.540 mm
Slobodno dizalo
1.540 mm
Visina vožnje
1.970 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Motor
Electric
Transportna masa
600 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1700 x 1480 x 1970 mm