Jungheinrich EJC 216 115-420DZ
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Ručni električni viličar
Marka / model
Jungheinrich EJC 216 115-420DZ
Godina proizvodnje
2011
Satovi korištenja
4.777 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
5FEFDDF2
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
T0186
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.200 mm
Slobodno dizalo
1.370 mm
Visina vožnje
1.900 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Tip gume
Jastuk
Mjenjač
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Transportna masa
1.330 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2100 x 800 x 1900 mm