Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Ručni električni viličar
Marka / model
Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Godina proizvodnje
2012
Satovi korištenja
5.442 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
A3B92168
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
S9380
Maks. kapacitet dizanja
1.400 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.600 mm
Slobodno dizalo
1.600 mm
Visina vožnje
2.005 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Tip gume
Jastuk
Mjenjač
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Transportna masa
1.248 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2000 x 800 x 2000 mm