Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Pitaj za cijenu
Marka / model
Jungheinrich EJC 214 115-469DZ
Godina proizvodnje
2012
Satovi korištenja
2.328 h
Mascus ID
9364F1A8
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Električni
Inventarni broj
Z1721
Maks. kapacitet dizanja
1.400 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.600 mm
Slobodno dizalo
1.650 mm
Visina vožnje
2.005 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Motor
Electric - Elektro 1,6kW
Transportna masa
1.251 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2000 x 800 x 2000 mm