Jungheinrich TFG 435 GE115-500DZ
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Plinski viličari
Marka / model
Godina proizvodnje
2015
Satovi korištenja
1.216 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
7F135D9E
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
N4393
Maks. kapacitet dizanja
3.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
5.000 mm
Slobodno dizalo
1.540 mm
Visina vožnje
2.340 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Automatik
Motor
Gas - Kubota WG2503
Transportna masa
5.250 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2950 x 1300 x 2340 mm
Veličina prednjih guma
2 x 27x10-12 (60%)
Veličina zadnjih guma
2 x 6.50-10 (60%)