Yale ERP30 ALFV2395
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Yale ERP30 ALFV2395
Godina proizvodnje
2001
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
E31D3545
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
15005
Maks. kapacitet dizanja
3.000 kg
Slobodno dizalo
1.750 mm
Visina vožnje
2.390 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Gornja zaštita
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Elektro Hand
Motor
Electric
Transportna masa
3.317 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2500 x 1190 x 2390 mm