Yale ERP20VT LWBV2180 2009
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Yale ERP20VT LWBV2180 2009
Godina proizvodnje
2009
Satovi korištenja
6.439 h
Lokacija stroja
3910 Neerpelt
Država
Belgija
Opća ocjena
1
Mascus ID
A0E6566B
DETALJI
Inventarni broj
2152
Serijski broj
G807B01561G
Maks. kapacitet dizanja
2.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
3.430 mm
Slobodno dizalo
140 mm
Visina vožnje
2.180 mm
Stup podizača
Drugi
Dužina vilica
1.200 mm