Yale ERC050VGN36TE085
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Yale ERC050VGN36TE085
Godina proizvodnje
2016
Satovi korištenja
1.410 h
Lokacija stroja
WEST SENECA, New York
Država
Sjedinjene Države
Mascus ID
AFC16841
DETALJI
Inventarni broj
Serijski broj
A968N14490P
Ostale informacije
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.