Toyota Traigo 80-8FBMT50
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Toyota Traigo 80-8FBMT50
Godina proizvodnje
2019
Država
Njemačka
Mascus ID
EE94189E
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
4.990 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
5.000 mm
Slobodno dizalo
140 mm
Visina vožnje
4.156 mm
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Gornja zaštita
Snaga motora
25,2 kW (34,3 KS)
Engine manufacturer
Toyota
Napon akumulatora
80 V
Kapacitet baterije
840 Ah
Transportna masa
7.721 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4270 x 1440 x 2500 mm
Veličina prednjih guma
28x12,5-15
Veličina zadnjih guma
23x9-10
Ostale informacije
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 25,2 KW
Tragfähigkeit 4,99 t
Lastschwerpunkt 600 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 4,27 m x 1,44 m x 2,50 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,20 m x 0,150 m x 0,060 m
Wendradius 2,68 m
Gewicht 7721 kg
Reifengröße vorne 28x12,5-15
Reifengröße hinten 23x9-10
Hubhöhe 5,00 m
Freihub 140 mm
Fahrgeschwindigkeit 18 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 13%/23%