Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Godina proizvodnje
2019
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
2B6061AF
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
Broj kotača
4
Maks. kapacitet dizanja
3.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
5.500 mm
Slobodno dizalo
125 mm
Visina vožnje
4.045 mm
Stup podizača
Triplex / slobodno podizanje
Dužina vilica
1.000 mm
Snaga motora
20 kW (27,2 KS)
Engine manufacturer
Toyota
Napon akumulatora
80 V
Kapacitet baterije
560 Ah
Transportna masa
5.199 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
23330 x 1070 x 2400 mm
Veličina prednjih guma
23 x 10-12
Veličina zadnjih guma
18 x 7-8
Ostale informacije
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 20 kw
Tragfähigkeit 3,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,33 m x 1,20 m x 240 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,10 m x 0,045m
Wendradius 2,03 m
Gewicht 5199 kg kg
Reifengröße vorne 23x10-12
Reifengröße hinten 18x7-8
Hubhöhe 5,50 m
Freihub 125 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 21% / 29%