Toyota Traigo 48-8FBM20T
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Toyota Traigo 48-8FBM20T
Godina proizvodnje
2019
Država
Njemačka
Mascus ID
1C258AC5
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
2.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
5.000 mm
Slobodno dizalo
115 mm
Visina vožnje
3.870 mm
Dužina vilica
1.000 mm
Kabina
Gornja zaštita
Snaga motora
6 kW (8,16 KS)
Engine manufacturer
Toyota
Napon akumulatora
48 V
Kapacitet baterije
660 Ah
Transportna masa
3.261 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3120 x 1150 x 2120 mm
Veličina prednjih guma
200/50-10
Veličina zadnjih guma
16x6-8
Ostale informacije
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 6x2 kw
Tragfähigkeit 2,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,13 m x 1,15 m x 212 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,120 m x 0,035 m
Wendradius 1,81 m
Gewicht 3261 kg
Reifengröße vorne 200/50-10
Reifengröße hinten 16x6-8
Hubhöhe 5,00 m
Freihub 115 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 13,4% / 24,6%