Still RX60-50/600
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Still RX60-50/600
Godina proizvodnje
2024
Satovi korištenja
305 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
5A570EC8
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
13824
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.100 mm
Slobodno dizalo
1.300 mm
Visina vožnje
2.240 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Handschaltung
Motor
Electric
Transportna masa
6.035 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3000 x 1410 x 2240 mm