Manitou ME 435-80V-S3
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Manitou ME 435-80V-S3
Godina proizvodnje
2017
Država
Njemačka
Mascus ID
A59DA49C
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
Broj kotača
4
Zadnji pregled
2019
Maks. kapacitet dizanja
3.500 kg
Nosivost
5.500 mm
Slobodno dizalo
150 mm
Visina vožnje
2.700 mm
Stup podizača
Trostruk
Šasija vilica
Bočno pomicanje
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Gornja zaštita
Tip gume
Super elastično
Snaga motora
18,5 kW (25,2 KS)
Napon akumulatora
80 V
Kapacitet baterije
700 Ah
Napon punjača
80 V
Transportna masa
5.900 kg
Certifikati
CE
Ostale informacije
Technische Daten
- Baujahr: 2017
- Traglast: 3500 kg
- Lastschwerpunkt 500 mm