Linde E80-01/900
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E80-01/900
Godina proizvodnje
2021
Satovi korištenja
1.890 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
B3DAE91D
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
14476
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Nosivost
6.500 mm
Slobodno dizalo
2.200 mm
Visina vožnje
3.570 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Doppelpedal
Motor
Electric
Transportna masa
13.040 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2100 x 3650 x 3570 mm