Linde E80-01/900-1279
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E80-01/900-1279
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
11.059 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
627FA626
DETALJI
Inventarni broj
23751
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Nosivost
7.150 mm
Slobodno dizalo
2.480 mm
Visina vožnje
3.760 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.450 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
17.064 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5150 x 2120 x 3760 mm