Linde E50L/600-388
Marka / model
Linde E50L/600-388
Godina proizvodnje
2021
Satovi korištenja
803 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
22363
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
3.950 mm
Slobodno dizalo
1.130 mm
Visina vožnje
2.200 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
2.400 mm
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Snaga motora
25,0 kW (34 KS)
Transportna masa
8.668 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3050 x 1450 x 2200 mm