Linde E50HL-01/600
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
12.065 h
Lokacija stroja
Kety
Država
Poljska
Opća ocjena
1
Mascus ID
A87670C0
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.100 mm
Visina vožnje
2.920 mm
Stup podizača
Dvostruk
Transportna masa
6.140 kg
Veličina prednjih guma
Super Elastic
Veličina zadnjih guma
Super Elastic
Ostale informacije
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde E50HL-01/600 wózek widłowy elektryczny rok produkcji 2019 udźwig 5000 kg/600 mm maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4100 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 2920 mm napęd elektryczny waga z baterią +/-8336 kg bateria używana , 80V/ 930Ah - gwarancja 12 miesięcy na baterię opony przód 355/45-15 SE opony tył 23x9-10 SE