Linde E50HL-01/600
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E50HL-01/600
Godina proizvodnje
2018
Satovi korištenja
5.990 h
Lokacija stroja
Trollhättan, Västra Götalands län
Država
Švedska
Mascus ID
3947C276
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
THT2443
Serijski broj
H2X388J00761
Broj kotača
4
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
5.560 mm
Slobodno dizalo
1.760 mm
Visina vožnje
2.800 mm
Stup podizača
Trostruk
Šasija vilica
Pozicioner i širenje
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Jastuk
Napon akumulatora
80 V