Linde E50HL-01/600-388
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E50HL-01/600-388
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
10.396 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
D9E99928
DETALJI
Inventarni broj
23916
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
3.680 mm
Visina vožnje
2.745 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
2.400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
8.050 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3100 x 1450 x 2740 mm