Linde E50HL-01/600-388
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E50HL-01/600-388
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
8.787 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
8A1707C0
DETALJI
Inventarni broj
23918
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
3.700 mm
Visina vožnje
2.750 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
2.400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
8.380 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3100 x 1450 x 2750 mm