Linde E45HL/600-388
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E45HL/600-388
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
7.155 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
16309BFB
DETALJI
Inventarni broj
24418
Maks. kapacitet dizanja
4.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.675 mm
Slobodno dizalo
1.510 mm
Visina vožnje
2.360 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
8.003 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2800 x 1450 x 2360 mm