Linde E45HL-01/600
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E45HL-01/600
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
3.756 h
Lokacija stroja
Hässleholm
Država
Švedska
Opća ocjena
Mascus ID
89B28D18
DETALJI
Inventarni broj
SHT 26-082
Serijski broj
SHT 26-082
Broj kotača
6
Maks. kapacitet dizanja
4.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
5.000 mm
Slobodno dizalo
150 mm
Visina vožnje
3.383 mm
Stup podizača
Jednostruk
Šasija vilica
Pozicioner i širenje
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Jastuk
Napon akumulatora
80 V
Kapacitet baterije
100 Ah
Napon punjača
80 V
Snaga punjenja
930 A