Linde E45HL-01/600
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E45HL-01/600
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
4.767 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
6FCBC348
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
10228
Maks. kapacitet dizanja
4.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.670 mm
Slobodno dizalo
1.500 mm
Visina vožnje
2.400 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2400 mm
Preostale prednje gume / podvozje
40 - 60%
Zaliha stražnjih guma
40 - 60%