Linde E40H-01/600
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E40H-01/600
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
8.787 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
8BD90987
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
9681b
Maks. kapacitet dizanja
4.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.910 mm
Slobodno dizalo
1.500 mm
Visina vožnje
2.500 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2500 mm
Preostale prednje gume / podvozje
40 - 60%
Zaliha stražnjih guma
40 - 60%