Linde E30HL-01/600-387
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E30HL-01/600-387
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
13.258 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
DDAD5B14
DETALJI
Inventarni broj
24347
Maks. kapacitet dizanja
3.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.190 mm
Visina vožnje
2.710 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
2.400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
5.569 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2620 x 1350 x 2710 mm