Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
18.003 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
CEB8182A
DETALJI
Inventarni broj
24385
Maks. kapacitet dizanja
3.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
5.480 mm
Slobodno dizalo
1.700 mm
Visina vožnje
2.455 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.500 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
5.863 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2500 x 1230 x 2460 mm