Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Godina proizvodnje
2018
Satovi korištenja
11.802 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
A7E3735E
DETALJI
Inventarni broj
24033
Maks. kapacitet dizanja
3.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.520 mm
Visina vožnje
2.865 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
5.833 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2600 x 1230 x 2860 mm