Linde E25HL-01/600
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E25HL-01/600
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
5.933 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
D7232E26
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
10790
Maks. kapacitet dizanja
2.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.830 mm
Slobodno dizalo
150 mm
Stup podizača
Trostruk
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm
Preostale prednje gume / podvozje
40 - 60%
Zaliha stražnjih guma
20 - 40%