Linde E25HL-01/600
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E25HL-01/600
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
9.832 h
Država
Nizozemska
Opća ocjena
Mascus ID
B3BCAE87
DETALJI
Inventarni broj
VRF31154
Broj kotača
4
Maks. kapacitet dizanja
2.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
6.000 mm
Slobodno dizalo
1.500 mm
Stup podizača
Triplex / slobodno podizanje
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Napon akumulatora
80 V
Napon punjača
80 V