Linde E25H-01/600
Pitaj za cijenu
350PLNdan
1.200PLNWEEK
3.800PLNmjesec
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E25H-01/600
Godina proizvodnje
2013
Dodatne opcije
Mogućnost iznajmljivanja,Obnovljeno
Lokacija stroja
Zgierz
Država
Poljska
Opća ocjena
1
Mascus ID
C4546AFC
DETALJI
Broj kotača
4
Evidencija svih servisa
Da
Maks. kapacitet dizanja
2.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
5.330 mm
Slobodno dizalo
1.645 mm
Visina vožnje
2.415 mm
Stup podizača
Trostruk
Šasija vilica
Širenje vilica
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Napon akumulatora
80 V
Broj volana
2
Broj pogonskih kotača
2
Transportna masa
5.600 kg
Veličina prednjih guma
se
Veličina zadnjih guma
se
Dodatna oprema
Punjač baterija
Treći ventil
Grijač
DETALJI NAJAMA
Cijena isklj. PDV
Cijena uklj. PDV(23%)