Linde E20-01/600-387
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E20-01/600-387
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
7.026 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
A8B4FC21
DETALJI
Inventarni broj
24027
Maks. kapacitet dizanja
2.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.570 mm
Visina vožnje
2.840 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
1.800 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
4.770 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2600 x 1150 x 2840 mm