Linde E20-01/600-387
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E20-01/600-387
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
9.876 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
1B063E95
DETALJI
Inventarni broj
24029
Maks. kapacitet dizanja
2.000 kg
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Nosivost
4.550 mm
Visina vožnje
2.825 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
1.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
4.731 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2400 x 1150 x 2820 mm