Linde E16-386-EVO
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E16-386-EVO
Godina proizvodnje
2015
Satovi korištenja
10.785 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
BE0F1F52
DETALJI
Inventarni broj
21318
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
3.160 mm
Slobodno dizalo
1.470 mm
Visina vožnje
2.100 mm
Stup podizača
Dvostruk
Dužina vilica
1.600 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna masa
3.129 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2000 x 1100 x 2100 mm