Linde E16/386-02 EVO
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Linde E16/386-02 EVO
Godina proizvodnje
2018
Država
Danska
Mascus ID
DETALJI
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Nosivost
3.140 mm
Visina vožnje
2.120 mm
Dužina vilica
1.600 mm
Motor
El, 2x4,6 kW AC