Jungheinrich EFG 316k GE115-330ZT
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
10.207 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
7C15E8FC
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
A6144
Maks. kapacitet dizanja
1.600 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
3.300 mm
Visina vožnje
2.150 mm
Stup podizača
Jednostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Transportna masa
3.182 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2100 x 1100 x 2150 mm
Preostale prednje gume / podvozje
0 - 20%
Zaliha stražnjih guma
0 - 20%