Jungheinrich EFG 115 GE115-435DZ
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Električni viličari
Marka / model
Godina proizvodnje
2007
Satovi korištenja
12.620 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
DFC9A535
DETALJI
Inventarni broj
L2970
Maks. kapacitet dizanja
1.500 kg
Udaljenost od centra gravitacije
500 mm
Nosivost
4.350 mm
Slobodno dizalo
1.460 mm
Visina vožnje
1.950 mm
Stup podizača
Trostruk
Dužina vilica
1.150 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric - Elektro 4,0 kW
Transportna masa
3.416 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1850 x 1000 x 1950 mm
Preostale prednje gume / podvozje
40 - 60%
Zaliha stražnjih guma
0 - 20%