Linde H80D/900-396
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Linde H80D/900-396
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
5.968 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
C9A71564
DETALJI
Inventarni broj
M23813
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Nosivost
5.540 mm
Slobodno dizalo
1.920 mm
Stup podizača
Trostruk
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.190 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85,3 kW (116 KS)
Veličina prednjih guma
8.25-15/6.50
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
14.545 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3800 x 2230 x 3190 mm