Linde H80D-03/900-396
Marka / model
Linde H80D-03/900-396
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
22.281 h
Mascus ID
C9543B6C
DETALJI
Inventarni broj
24437
Nosivost
5.650 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Visina vožnje
4.180 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85,3 kW (116 KS)
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
14.456 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3550 x 2250 x 4180 mm