Linde H80D-03/900-396 EVO
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Linde H80D-03/900-396 EVO
Godina proizvodnje
2023
Satovi korištenja
1.379 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
1487D6DC
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
14783
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Nosivost
6.500 mm
Slobodno dizalo
2.200 mm
Stup podizača
Trostruk
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Visina vožnje
3.550 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
14.860 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3750 x 2240 x 3550 mm