Linde H80D-03/900-396/EVO
Marka / model
Linde H80D-03/900-396/EVO
Godina proizvodnje
2023
Satovi korištenja
1.610 h
Mascus ID
01506A49
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
14793
Nosivost
6.500 mm
Slobodno dizalo
2.150 mm
Stup podizača
Trostruk
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Visina vožnje
3.550 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
14.861 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3750 x 2230 x 3550 mm