Linde H80D-03/1100
Godina proizvodnje
2020
Satovi korištenja
852 h
Dodatne opcije
Obnovljeno
Lokacija stroja
Mogilany, małopolskie
Država
Poljska
Opća ocjena
1
Mascus ID
790D9E72
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Broj kotača
6
Inventarni broj
BD-2338
Evidencija svih servisa
Da
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Nosivost
3.750 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.100 mm
Šasija vilica
Širenje vilica
Tip gume
Jastuk
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel
Veličina prednjih guma
300-15 Twin
Veličina zadnjih guma
300-15
Transportna masa
14.643 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4300 x 2300 x 3200 mm